Ana SayfaModaGüzel Oyuncu Serenay Sarıkaya’dan Milano çıkarması

Güzel Oyuncu Serenay Sarıkaya’dan Milano çıkarması

Markanın ilk Türk marka elçisi olan Serenay Sarıkaya da, dünya çapında ünlü yıldızlarla birlikte Bvlgari’nin davetlisi olarak Milano’daydı.

Romalı mücevher devi, İtalya’nın moda başkenti Milano’da prestijli etkinliklere ev sahipliği yaptı.

Markanın ilk Türk marka elçisi olan Serenay Sarıkaya da, dünya çapında ünlü yıldızlarla birlikte Bvlgari’nin davetlisi olarak Milano’daydı.

Bvlgari ilk defa yüksek mücevhercilik ve yüksek saatçilik koleksiyonlarını, pandeminin karanlık günlerinden sıyrılıp yeniden doğan Milano’ya desteğini sunmak amacıyla bu şehirde sundu.

Bu etkinlik kapsamında şehre gelecek olan uluslararası müşteriler, basin ve ünlü isimler aracılığıyla Bvlgari, global ölçekte tüm dikkatleri Milano üzerinde toplamayı amaçladı ve aynı zamanda Milano Belediyesi’ne cömert bir bağışta bulundu.

Her ne kadar Roma Bvlgari’nin sonsuz ilham perisi ve esin kaynağı olsa da, Bvlgari İtalya’nın üretim gücünün ve İtalyan yaşam stilinin sembolü Milano’yu zengin Magnifica yüksek mücevhercilik koleksiyonunda yer alan 2 olağanüstü tasarımla onurlandırdı ve bu tasarımları şehrin ikonik simgesi olan Sforzesco Kalesi’ne ithaf etti.

Çok sayıda kuruma ve müzeye ev sahipliği yapan kale alanı, pırlantaların rubelit, malakit ve ametistle tamamlandığı iki nefes kesen broş tasarımına esin kaynağı oldu.

Bvlgari ilk gün, basının, müşterilerin ve Lily Aldrige, Chiara Ferragni, Ester Expósito gibi marka elçilerinin aralarında bulunduğu misafirlerini, Milano’nun ikonik La Scala’sında Pietro Mianiti’nin orchestra şefliğinde çok özel bir konserde ağırladı.

Konserde Giuseppe Verdi, Giacomo Puccini ve Vincenzo Bellini’nin en ünlü besteleri eşliğinde misafirler otantik bir İtalyan opera deneyiminin büyüsüne kapıldılar.

İkinci gün ise Bvlgari Hotel Milano’nun bahçesi, misafirlerini Magnifica koleksiyonundan çok özel mücevher ve saat tasarımlarının bir “canlı tablo” formatında sergilendiği heyecan verici bir davetle karşıladı.

Michelin yıldızlı ünlü şef Niko Romito’nun misafirleri sıra dışı mönüsüyle baştan çıkardığı davette, İtalya’nın en genç orkestra şefi Beatrice Venezi, canlı bir performans sundu.

Etkinliğe katılan ünlü isimler arasında Türkiye’nin Bvlgari marka elçisi Serenay Sarıkaya’nın yanı sıra Ester Exposito, Lily De Wittgenstein, Solange Smith, Vittoria Puccini, Lily Aldrige, Anna Cleveland, Jaime Lorente, Alessandro Borghi, Tamu McPherson, Nieves Alavrez, Alessio Lapice, Svetlana Khodechenkova, Alejandro Speitzer, Tanja Lacroix ve Leo Gassman gibi yıldızlar bulunuyordu.

Bvlgari’nin Milano şehrine desteğini gösteren ve şehrin sakinleriyle güçlü bir dayanışma örneği sergileyen marka, ilk defa Via Montenapoleone’deki ikonik mağazasında bir yüksek mücevhercilik atölyesi kurdu.

Burada şehrin sakinleri, 10 Haziran tarihine kadar Magnifica koleksiyonunu keşfetme şansı bulacak.

Son olarak Bvlgari, Milano’nun en unutulmaz noktalarından Galleria Vittorio Emanuele II’i podyuma çevirecek, görkemli bir defileyi filme çekecek ve film 21 Haziran tarihinde global ölçekte yayınlanarak şehre eşsiz bir görünürlük kazandıracak.

Benzer içerikler

Editörün önerisi