Ana SayfaMagazinKraliçe adayları “Tahtalı Dağı”nın zirvesine çıktı

Kraliçe adayları “Tahtalı Dağı”nın zirvesine çıktı

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Miss Global of the World yarışmasına katılan kraliçe adayları, Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Tekirova bölgesindeki 2365 rakımlı Tahtalı Dağı’na teleferikle çıktı.

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Miss Global of the World yarışmasına katılan kraliçe adayları, Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Tekirova bölgesindeki 2365 rakımlı Tahtalı Dağı’na teleferikle çıktı.

Heyecan ve korku dolu anlar yaşayan adaylar, zirvede Antalya’nın eşsiz manzarasını kuş bakışı izleme fırsatı yakaladı. Bol bol fotoğraf çeken güzeller sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.

29 Haziran akşamı Kemer Tekirova’da bulunan Güral Premier Tekirova Hotel’de gerçekleştirilecek olan yarışmanın finalinde, adaylar kendi ülkelerini en iyi şekilde temsil etmeye çalışacak ve jüri üyelerinin karşısına çıkacaklar.

Final gecesi, renkli ve heyecanlı anlara sahne olacak. Adaylar, geleneksel ve modern kıyafetlerle sergileyecekleri yeteneklerini ve güzelliklerini göstererek, jüri üyelerini etkilemeye çalışacaklar.

Bu özel gece, aynı zamanda farklı kültürlerin bir araya geldiği ve güzellik anlayışının evrenselliğini vurgulayan bir etkinlik olarak da önem taşıyor.

Benzer içerikler

Editörün önerisi