Site Kuralları

Kullanım Şartları ve Site Kuralları Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır.

www.inlifemag.com bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir. Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda www.inlifemag.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.

www.inlifemag.com bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

www.inlifemag.com sitesinin içeriği’nin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır.

www.inlifemag.com, içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

Siteye fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

Tıbbi Sorumluluk Reddi – Yasal Uyarı !

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.

Yazılar, sadece yazarın bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır.

Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarı sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız !

Editörün Önerisi